Koordinační uskupení neziskových organizací v Kraji Vysočina

pro zařízení Centrum prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou.

Náplň práce:
- realizace programů školské primární prevence rizikového chování na základních a středních školách a ve školských zařízeních na území okresu Žďár nad Sázavou, související administrativní činnost

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Nástup: září/říjen 2020

Nabízíme:
zajímavou a tvůrčí práci,
možnost seberealizace, odborného vzdělávání,
práci pod supervizí a metodickým vedením,
práci na dohodu o provedení práce,
přátelský pracovní tým.

Požadujeme:
vzdělání – minimálně SŠ s maturitou,
přehled o oblasti prevence rizikového chování,
schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí mladšího školního věku a mladých dospívajících lidí,
spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
trestní bezúhonnost,
řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Uvítáme:
praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží, zkušenost s pořádáním volnočasových aktivit pro děti a mládež.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Centrum prevence OCH ZR, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou.

Bližší informace: David Filip, DiS., vedoucí Centra prevence, tel.: 777 755 658

Správce platformy NeziskON pro KOUS Vysočina, z. s.

Odkaz na stránku zde: NeziskON

Číst dál...

Zdravotní setra

Číst dál...

Web je vytvořen v rámci projektu KOUSek po KOUSku k profesionalizaci,
registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/99_041/0002740 díky podpoře Evropské unie
a státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost.