Koordinační uskupení neziskových organizací v Kraji Vysočina

Cílem nízkoprahového zařízení pro děti a mládež

Vrakbar Jihlava Diecézní charity Brno je poskytnout služby uživatelům prostřednictvím kontaktní práce, sociální pomoci a psychosociální podporou v kombinaci s volnočasovými aktivitami v bezpečném prostoru, který má jasně stanovená pravidla.

Náplň práce:
· Přímá kontaktní práce s uživateli služeb - realizace volnočasových a preventivních aktivit.
· Sociální poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé.
· Spolupráce s návaznými institucemi.
· Administrativa související s poskytovanou sociální službou.

Požadujeme:
· Odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (minimálně rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách, ideálně SŠ, VOŠ, VŠ se sociálním zaměřením).
· Věk minimálně 21 let.
· Orientace v sociální práci.
· Zkušenost s prací v oblasti nízkoprahových služeb pro děti a mládež výhodou.
· Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou (osoby od věku 14 do 26 let nacházející se v nepříznivé situaci)
· Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
· Ochota pracovat v odpoledních hodinách.
· Řidičský průkaz skupiny B.
Trestní bezúhonnost.
Zdravotní způsobilost.
Znalost práce na PC (MS Office, grafické programy, internet).
Vysoká míra odpovědnosti a kreativní přístup k práci.

Nabízíme:
Pracovní poměr na 1,0 úvazku.
Místo výkonu práce Jihlava.
Nástup dohodou.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Možnost dalšího vzdělávání, práce pod supervizí.
Stravenky, 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody.
Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci.
Práci v přátelském a dynamickém kolektivu a prostor pro realizaci vlastních nápadů.

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 11. září 2020.

Kontakt:
Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková, tel.: 730 590 399

Chaloupky, o.p.s. hledají vedoucí/ho e-shopu

Číst dál...

Správce platformy NeziskON pro KOUS Vysočina, z. s.

Odkaz na stránku zde: NeziskON

Číst dál...

Zdravotní setra

Číst dál...

Web je vytvořen v rámci projektu KOUSek po KOUSku k profesionalizaci,
registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/99_041/0002740 díky podpoře Evropské unie
a státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost.