Koordinační uskupení neziskových organizací v Kraji Vysočina

Sdílení v Telči hledá do svého kolektivu novou kolegyni či kolegu na pozici

asistent/ka účetní - zkrácený úvazek

Co vás čeká:
být oporou pro naši účetní Hanku a převzít některé její úkoly:
vypomáhat v oblasti mzdové agendy - příprava podkladů pro výplatu mezd, administrace příspěvků na stravování (aktuálně máme 46 zaměstnanců - 29 na HPP a 17 na DPP)
vedení pokladny
zpracování cestovních příkazů
kompletní příprava faktur pro hlavní účetní
sledování úhrad od zdravotních pojišťoven

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
účetní vzdělání získané studiem nebo praxí
baví Vás čísla, tabulky (a rozumíte si s počítačem , administrativa, detaily, preciznost a dodržování termínů

Výhodou bude, pokud:
se budete orientovat v oblasti vícezdrojového financování a projektového řízení a budete se chtít v této oblasti rozvíjet

Co vám můžeme nabídnout
především práci v týmu nadšených kolegyň, které svoji práci dělají profesionálně i z přesvědčení (rozumem i srdcem), prostě příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv v zavedené neziskové organizaci
práci na hlavní pracovní poměr na zkrácený úvazek (20-30 hodin týdně)
místo práce - sídlo Sdílení v budově polikliniky v Telči (Masarykova 330)
rozložení pracovní doby dle domluvy, po zapracování také výhledově možnost práce z domova
příspěvky na stravování, odměny, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days (zdravotní volno)
nástup od 1. 9. nebo dle domluvy
Pokud je pro Vás naše nabídka zajímavá, neváhejte nám zaslat životopis s motivačním dopisem, nejlépe do 10.7.2020.

Pokud budete splňovat naše požadavky a očekávání, rádi Vás pozveme na osobní schůzku. Uvaříme výbornou kávu a ukážeme Vám zázemí Sdílení a vysvětlíme, co práce v naší organizaci obnáší.

Více informací také na telefonním čísle 732 133 854.

Chaloupky, o.p.s. hledají vedoucí/ho e-shopu

Číst dál...

Správce platformy NeziskON pro KOUS Vysočina, z. s.

Odkaz na stránku zde: NeziskON

Číst dál...

Zdravotní setra

Číst dál...

Web je vytvořen v rámci projektu KOUSek po KOUSku k profesionalizaci,
registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/99_041/0002740 díky podpoře Evropské unie
a státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost.