Koordinační uskupení neziskových organizací v Kraji Vysočina

Chceme spolu s vámi všemi, kteří máte rádi naši obec Dolní Cerekev a přírodu kolem ní, zejména nádherný Čeřínek, připomenout a oslavit 35. výročí otevření Naučné stezky Čeřínek.

Srdečně zveme zejména všechny ty, kteří ji tvořili a udržovali v provozu i ty, kteří ji oživovali svými návštěvami a dávali tak smysl práci zakladatelů. Zveme i ty, kteří ještě neměli možnost stezku navštívit. Návštěvníky čeká vystoupení našich dětí ze školky a školy a malé občerstvení. Po skončení úvodní části programu budou moci zájemci v doprovodu průvodce projít krásná a zajímavá místa na stezce. 
Opravy naučné stezky, zejména Formanskou studnu, podpořil v rámci Malých grantů 2019 KOUS Vysočina, z. s. a Kraj Vysočina.

Zvou vás bývalí členové dnes již historické základní organizace Českého svazu ochránců přírody v Dolní Cerekvi s podporou  Městyse Dolní Cerekev a spolku 2. Alternativa Dolní Cerekev.

Chcete-li se seznámit, jak naučná stezka vznikala a byla udržována, otevřete tento odkaz

cerinek

Web je vytvořen v rámci projektu KOUSek po KOUSku k profesionalizaci,
registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/99_041/0002740 díky podpoře Evropské unie
a státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost.