Koordinační uskupení neziskových organizací v Kraji Vysočina

Kalendář událostí

Dobrovolníci rozvíjí Vysočinu
čtvrtek 25 říjen 2018, 09:00 - 15:30
Shlédnutí : 846

Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor sociálních věcí, ve spolupráci s KOUS Vysočina, z. s., si Vás dovoluje, dne 25. 10 2018 v 9:00 hod, pozvat na konferenci „Dobrovolníci rozvíjí Vysočinu“, konanou pod záštitou 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina Mgr. Pavla Fraňka.

V rámci konference bude představen projekt „Podpora a rozvoj sociální práce v Kraji Vysočina“, jehož jednou klíčovou aktivitou je podpora dobrovolnické služby v Kraji Vysočina. Součástí projektu je také zpracování analýzy činnosti dobrovolnických center.

Na webových stránkách Krajského úřadu Kraje Vysočina je pod odkazem https://www.kr-vysocina.cz/dobrovolnictvi vytvořen dotazník, který bude sloužit jako podklad pro analýzu činnosti dobrovolnických center. Dotazník se skládá ze tří formulářů – 1. dotazník pro organizace, do kterých dobrovolníci dochází, 2. dotazník pro dobrovolnická centra, 3. dotazník pro dobrovolníky. 

Chtěli bychom vás požádat o spolupráci při vyplnění těchto dotazníků, abychom mohli zlepšit systém podpory dobrovolnictví, vyhodnotit účinnost stávajícího systému a podpořit myšlenku o smysluplnosti dobrovolnictví.

Propagace dobrovolnictví a zlepšení koordinace činnosti služby na území kraje, zahrnuje zejména efektivnější zprostředkování dobrovolnické služby, zároveň efektivnější nakládání prostředků z rozpočtu kraje.

V případě dotazů se prosím obracejte na níže uvedený kontakt:

Mgr. Irena Hambálková, tel. 564 602 844, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Monika Beranová,  tel. 564 602 845, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem

JUDr. Věra Švarcová

vedoucí odboru sociálních věcí

 

0001 19

0002 2

Místo Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, kongresový sál

Web je vytvořen v rámci projektu KOUSek po KOUSku k profesionalizaci,
registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/99_041/0002740 díky podpoře Evropské unie
a státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost.