Koordinační uskupení neziskových organizací v Kraji Vysočina

Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor sociálních věcí, ve spolupráci s KOUS Vysočina, z. s., si Vás dovoluje, dne 25. 10 2018 v 9:00 hod, pozvat na konferenci „Dobrovolníci rozvíjí Vysočinu“, konanou pod záštitou 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina Mgr. Pavla Fraňka.

V rámci konference bude představen projekt „Podpora a rozvoj sociální práce v Kraji Vysočina“, jehož jednou klíčovou aktivitou je podpora dobrovolnické služby v Kraji Vysočina. Součástí projektu je také zpracování analýzy činnosti dobrovolnických center.

Na webových stránkách Krajského úřadu Kraje Vysočina je pod odkazem https://www.kr-vysocina.cz/dobrovolnictvi vytvořen dotazník, který bude sloužit jako podklad pro analýzu činnosti dobrovolnických center. Dotazník se skládá ze tří formulářů – 1. dotazník pro organizace, do kterých dobrovolníci dochází, 2. dotazník pro dobrovolnická centra, 3. dotazník pro dobrovolníky. 

Chtěli bychom vás požádat o spolupráci při vyplnění těchto dotazníků, abychom mohli zlepšit systém podpory dobrovolnictví, vyhodnotit účinnost stávajícího systému a podpořit myšlenku o smysluplnosti dobrovolnictví.

Propagace dobrovolnictví a zlepšení koordinace činnosti služby na území kraje, zahrnuje zejména efektivnější zprostředkování dobrovolnické služby, zároveň efektivnější nakládání prostředků z rozpočtu kraje.

V případě dotazů se prosím obracejte na níže uvedený kontakt:

Mgr. Irena Hambálková, tel. 564 602 844, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Monika Beranová,  tel. 564 602 845, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

0001 19

0002 2

S pozdravem

JUDr. Věra Švarcová

vedoucí odboru sociálních věcí

PF 2019

Děkujeme za podporu, projevenou důvěru, přízeň a spokupráci v roce 2018.
Do nového roku přejeme mnoho osobních a pracovních úspěchů.
Těšíme se na další spolupráci, nové výzvy, nové spolupracovníky a podporovatele a na nové členské neziskovky z Vysočiny!

Číst dál...

Pozvánka na seminář s Ing. Miroslavou Nebuželskou

Číst dál...

"Laskavci" v KOUSu

V úterý 27. listopadu jsme měli milou návštěvu. 

Číst dál...

Pozvánka na seminář Zpracování žádosti o dotaci do Fondu malých projektů

Číst dál...

Seminář Aromaterapie v sociálních službách

Dvoudenní seminář se uskutečnil 6. a 7. listopadu 2018 v Domově pro seniory Diakonie ČCE v Myslibořicích.

Číst dál...

Konference Neziskový sektor 2019

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR Vás zve na
KONFERENČNÍ DEN NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ 

Číst dál...

KOUS Vysočina má nové logo

Jak jste si asi již všimli, tak KOUS Vysočina má nejenom nové webové stránky, ale také nové logo a kompletní logomanuál. Oficiálním datem změny starého loga za nové je 1. leden 2019.

Číst dál...

Aromaterapie v sociálních službách

6. a 7. listopadu 2018 se v Domově pro seniory Diakonie ČCE - středisko Myslibořice u Třebíče uskuteční seminář Aromaterapie v sociálních službách.

Číst dál...

Pozvánka na konferenci Dobrovolníci rozvíjí Vysočinu

Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor sociálních věcí, ve spolupráci s KOUS Vysočina, z. s., si Vás dovoluje, dne 25. 10 2018 v 9:00 hod, pozvat na konferenci „Dobrovolníci rozvíjí Vysočinu“, konanou pod záštitou 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina Mgr. Pavla Fraňka.

Číst dál...

Pozvánka na seminář

Zveme vás na seminář Účetnictví a daně NNO pro rok 2018, novinky pro rok 2019 

Číst dál...

Vyhlášení 2. kola Malých grantů 2018

Malé granty 2018 je malý grantový program pro NNO se sídlem v Kraji Vysočina, ve kterém může nezisková organizace jednoduchým způsobem zažádat o dotaci ve dvou výzvách – Akce pro veřejnost a Akce pro přírodu. Jedna organizace může podat po jedné žádosti do obou typů výzev.

Číst dál...

Pozvánka na Valnou hromadu KOUS a seminář Právo v NNO + GDPR

Vážení členové KOUS Vysočina,

srdečně Vás zveme na Valnou hromadu KOUS Vysočina a seminář Právo v NNO + GDPR v pondělí 25. června 2018 od 15.00 hodin v přednáškovém sále Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, Tolstého 15, Jihlava. Předokládaný konec je v 19.00 hodin.

Číst dál...

Web je vytvořen v rámci projektu KOUSek po KOUSku k profesionalizaci,
registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/99_041/0002740 díky podpoře Evropské unie
a státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost.